Bann Chana

  • Wi-Fi
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Готель Bann Chana Bangkok розміщений у районі Кхаосан, на відстані 2.6 км від таких сімейних закладів, як Зоопарк Дусіт.

Недалеко від цього помешкання розташований ресторан азійської кухні PEEPS Thai Eatery.

Готель розміщений на відстані 16 хвилин пішої прогулянки від Великого палацу, а також забезпечує доступ до таких спортивних об'єктів, як Стадіон Ratchadamnoen, що знаходиться на відстані 25 хвилин пішки. Біля готелю розташована така пам'ятка, як Пірс Пхра Артіт. Серед цікавих місць цього району є історичні тайські будинки, розміщені на відстані 4.5 км від Bann Chana Бангкока. Всього за 10 хвилин ходьби знаходиться найближча автобусна зупинка, — Tha Phra Chan.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Bann Chana Бангкок
Cha Na Stay At Merry V
Ціна лише для моб. пристроїв

Cha Na Stay At Merry V

7.4
Добре 19 відгуків
35 м від помешкання
USD 80 USD 72
за ніч
Erawan House
Ціна лише для моб. пристроїв

Erawan House

7.8
Добре 566 відгуків
39 м від помешкання
USD 17 USD 15
за ніч
Bella Bella House
Ціна лише для моб. пристроїв

Bella Bella House

7.7
Добре 134 відгуки
40 м від помешкання
USD 20 USD 18
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Дон Мианг
    27 км

    Залізничні вокзали

    Hualumphong Train Station
    3.5 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 20:00
    Реєстрація виїзду: з 09:00 до 12:00
    Часті питання
    • 🌇
      Готель Bann Chana знаходиться недалеко від центру міста?
      До центру Бангкока можна дістатися за 15 хвилин ходьби від готелю Bann Chana.
    • Готель Bann Chana знаходиться поруч з аеропортом?
      Найближчий аеропорт до готелю Bann Chana - Міжнародний Дон Мианг (30 км), до нього можна дістатися за 27 хвилин їзди.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Дон Мианг
    27 км

    Залізничні вокзали

    Hualumphong Train Station
    3.5 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Bann Chana Бангкок

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити